Barcelona me burrat dhe gratë para Real Madridit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona me burrat dhe gratë para Real Madridit

NULL NULL
20.03.2023 23:56

Barcelona me meshkujt dhe gratë është duke prirë në kuadër të ligave të tyre përkatëse.

Ekipi i meshkujve të Barcelonës triumfoi ndaj atij të Real Madridit, në mbrëmjen e së dielës, duke e siguruar pothuajse titullin.

Barcelona me meshkujt është duke prirë në La Liga, pas javës së 26-të me 68 pikë të grumbulluara, me 22 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje. Në vend të dytë është Real Madridi me 56 sosh.

Edhe në konkurrencën e grave, Barcelona po prinë bindshëm, me 66 pikë, pas 22 ndeshjeve, të gjitha fitore. Ndërkaq Reali edhe në konkurrencën e femrave është në pozitën e dytë me 56 pikë, 10 pikë më pak se Barça. /Klankosova.tv.

May be an image of 5 people and text that says "% ഇബന P 1部 BARCELONA W D L 24 28 REAL MADRID PTS 22 2 2 24 68 17 5 4 56 Spoti Spotify P W 2 D L 22 BARCELONA REAL MADRID 22 PTS o o 22 66 18 2 2 56"