Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona konfirmon marrëveshjen me Bayern për Coutinho

NULL NULL
16/08/2019

Barcelona ka konfirmuar se ka një marrëveshje të arritur me Bayern Munich për huazimin e Philippe Coutinho.

Pas një sezoni zhgënjyes me Barcën, braziliani ka pasur një numër të madh ofertash nga Premier League.

Tash udhëtimi i radhës për Coutinho do të jetë drejt Gjermanisë.

Marrëveshja në princip mes Barcës dhe Bayern është arritur dhe tashmë mbetet që gjithçka vetëm të zyrtarizohet.