Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona e vendosur që ta përvetësojë Inigo Martinez

NULL NULL
22.09.2022 14:00

Skuadra e Barcelonës është e vendosur që të nënshkruajë kontratë me futbollistin Inigo Martinez.

Sipas Mundo Deportivo, klubi katalunas dëshiron që ta përforcojë edhe më tej linjën mbrojtëse në verën e vitit 2023, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Futbollisti 31 vjeçar momentalisht është pjesë e Athletic Bilbao, mirëpo transferimi i tij do të jetë i mundur në vitin e ardhshëm.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.