Barcelona e frustruar me bisedimet për transferimin e Neymar (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona e frustruar me bisedimet për transferimin e Neymar (VIDEO)

NULL NULL
12/08/2019

Sipas Sport, bisedimet midis skuadrave Paris Saint-Germain dhe Barcelonës për transferimin e brazilianit Neymar, kanë ngecur.

PSG është e gatshme që ta lejojë futbollistin 27 vjeçar të largohet nga klubi, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo është skuadra katalunase ajo që beson se pala franceze qëllimisht është duke e vështirësuar rrjedhën e bisedimeve.

Për t’u informuar më shumë rreth mundësisë së rikthimit të Neymar në Barcelonë, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Barcelona nuk ofron para për Neymar (VIDEO)

klankosova.tv