Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona do që Alves të qëndrojë

NULL NULL
04.05.2015 16:32

Zyrtarë të Barcelonës dëshirojnë që Dani Alves të qëndroj në Nou Camp edhe më tutje,
pasi që ka zëra që mbrojtësi i krahut këtë verë mund të kaloj në Angli.

Ai lidhet me një transferim të mundshëm në Manchester United ose Liverpool.

Brazilianit në fund të këtij sezoni i skadon kontrata, kurse në fanelën e klubit ka 250 paraqitje.

Presidenti i klubit Josep Maria Bartomeu tha se shpreson se Alves do t’a rinovoj kontratën.
“Alves është i rëndësishëm për skuadrën dhe Barça do që ai të rrijë këtu.”

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.