Barcelona bën ofertën për Willian

Barcelona bën ofertën për Willian

NULL NULL
12 months më parë

Barcelona ka bërë një ofertë për futbollistin e Chelsea-s, Willian, sipas raportimeve nga Sky Sports.

Të Kaltrit po shpresojnë që mund të arrijnë një ujdi të re me përfaqësuesin e Brazilit, mirëpo katalunasit dhe Interi kanë shprehur interesim në të.

Përpos tyre, së fundi u fol se edhe rivali londinez i Chelsea-s, Arsenali, është gati që t’i hyjë garës për ish-lojtarin e Shakhtar Donetsk.