Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barça kampion i bastoreve

NULL NULL
08.05.2015 12:56
Kompanitë e basteve kanë zgjedhur favoritët për të fituar Champions League sivjet.

Sipas BWIN, Bet365, William Hil dhe 888sport, Barcelona është favorit kryesor pasi fitoi 3-0 në ndeshjen e parë ndaj Bayernit. Katalanasit janë vlerësuar me kuotën 1.53.

Megjithë humbjen 2-1 nga Juventus, në Torino, Real Madridi e ka kuotën 4.

“Bianconerët” janë në kuoten 7, ndërsa Bayern Munich është shumë më larg, nga 26 deri në 41.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme