21:55, 11 Tetor 2018

Malta ka barazuar rezultatin në ndeshjen ndaj Kosovës.

Andrei Agius në minutën e 51’ pas një harkimi nga korneri ka arritur të shënojë më kokën dhe të barazojë shifrat në 1-1.