Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët u shndërruan në rolin e njëri-tjetrit, Olti i komplimenton (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:42
Olti Curri

Në darkën e të nominuarve banorët kanë folur në emrin e njëri-tjetrit.

E këtë e ka komentuar edhe opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Olti Curri, duke e quajtur këtë një ide spektakolare.

“Ideja për të folur ju në emrin e një personi tjetër qe e njihni prej disa muajsh, mua mu duk spektakolare, duhet ta përgëzojë produksionin për këtë ide”, është shprehur ai.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.