Banorët sërish lëvizin nga vendi kur thirret ezani (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët sërish lëvizin nga vendi kur thirret ezani (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 14:04

Një pjesë e banorëve të Big Brother Vip Kosova derisa ishin duke qëndruar jashtë nën rrezet e diellit lëvizën nga vendi.

Kjo është bërë sërish kur është thirrur ezani. Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.