Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët përgatisin listën e blerjeve në Interex, s’i harrojnë cigaret (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 14:46
Banorët

Banorët kanë përgatitur listën e blerjeve në Interex.

Përgatitjen e saj e bënë Meti, Blerando, Azemi dhe Alba me ndihmën e banorëve të tjerë.

Ata nuk harruan që  t’i vendosin cigaret në këtë listë.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme