Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët me mesazhe të ndryshme për Metin pas përjashtimit të tij nga BBVK (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 00:16

Konkurrentët e edicionit të dytë të formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, nuk e kanë përjetuar mirë përjashtimin e Metit nga loja.

E në shenjë respekti për Metin, ata kanë marrë një fanellë, mbi të cilën e kanë shkruar disa porosi për të.

Për të kuptuar se çfarë u shkrua aty, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.