Banorët mbjellin lule në vazo - aktivitet për 8 Mars nga Marigona Hill (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët mbjellin lule në vazo – aktivitet për 8 Mars nga Marigona Hill (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 18:09

Marigona Hill sot erdhi me një aktivitet interesant për banorët e Big Brother Vip Kosova për nder të 8 Marsit.

“Nysat” patën për të mbjellë lule në vazo secili për vete, të gjitha këto u sollën nga Marigona Hill si dhuratë.

Banorët u ndanë shumë të kënaqur dhe të lumtur me këtë gjë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.