Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët lumturohen pafund pasi Stresi pranon video mesazhin e Kejsit (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 01:24

Vizita e sotme në dhomën e rrëfimeve e Stresit duket të ketë qenë ndër më të këndshmet dhe më emocionueset ndonjëherë në Big Brother VIP Kosova.

Kjo për faktin se pas shumë kohësh tek “Vëllai i Madh” ka arritur porosia e shumëpritur e Kejsit, çka e lumturoi pafund Stresin.

I lumtur dhe i emocionuar Stresi ka hyrë edhe tek pjesa e sallonit, ndërsa reagimet e banorëve ishin pjesë që nuk bën të humbet.

E për të parë se si reaguan banorët karshi kësaj historie të Stresit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.