Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët komentojnë përplasjen Meti-Blerando, debati tensionohet (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 21:58

Pas transmetimit të video materialit ekskluziv nga përplasja Meti-Blerando ku situata eskaloi deri në përleshje fizike, banorët kanë shprehur mendimet e tyre mbi pamjet që panë.

Kësisoj, në lidhje direkte nga shtëpia në spektaklin ‘Prime’, konkurrentët debatuan duke u ndarë në dysh, disa që ishin në krahun e Blerandos dhe i dhanë të drejt atij në këtë përplasje.

Derisa, një pjesë tjetër e quajtën provokimin e Blerandos, si të tepërt.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.