Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët ia këndojnë “happy birthday” Lumbardhit (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 12:17
Lumbardhi

Gjatë darkës pas mbrëmjes Prime, banorët i kanë kënduar Lumbardhit këngën e ditëlindjes.

Ku Alby i sjelli tortën e ditëlindjes, dhe ai shprehi një dëshirë.

Poashtu ai iu drejtua kamerës dhe falenderoi “vëllaun e madh” për surprizën.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme