Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët i gëzohen kualifikimit të Shqipërisë në Euro 2024 (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:28

Gëzimi dhe lumturia janë shtuar pa masë sonte në ‘Prime’ tek banorët pas një lajmi që e morën.

Ata duartrokitën dhe brohoritën për një herë pasi e morën lajmin nga Alaudin Hamiti se Shqipëria ka arritur që të kualifikohet për në Euro 2024.

Kjo erdhi pas barazimit që e pati në lojën e sotme me Çekinë./Klankosova.tv

Pas këtij lajmi, e ka pyetur Edonën a e di se çfarë do të thotë kualifikimi për në Euro 2024. Përgjigja e saj e bëri atë qesh tej mase.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.