Banorët i gëzohen koshit në oborr, luajnë bashkë basketboll (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët i gëzohen koshit në oborr, luajnë bashkë basketboll (VIDEO)

NULL NULL
10.01.2023 21:07

“Vëllai i Madh” duket se mendon për banorët e Big Brother VIP Kosova, gjatë gjithë kohës.

Kësisoj, ndër surprizat e fundit dedikuar kastit VIP ishte edhe një top dhe një kosh basketbolli, ku banorët mund të kalojnë kohë duke luajtur.

Nuk vonoi shumë dhe filluan edhe gjuajtët e para drejt koshit të pozicionuar në oborrin e shtëpisë, ndërsa atmosfera pozitive vihej re që nga larg.

Për më shumë detaje, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.