Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët flasin për dashurinë, Stresi tregon se është xheloz (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 12:46

Gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme, finalistët bashkë me disa nga ish-banorët që u rikthyen në shtëpi për 24 orë, kanë diskutuar për dashurinë.

Gjatë bisedës, reperi nga Shqipëria, Stresi, ka dhënë shenja se është xheloz në një marrëdhënie.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar arsyen.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.