Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët fitojnë veç 44% të “Sfidës së Buxhetit” nga ArtMotion, Alby dhe Kaderi e dyfishojnë në 88% (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 01:43

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova kanë fituar veç 44% të “Sfidës së Buxhetit” nga ArtMotion, derisa lajmi iu kumtua përgjatë spektaklit ‘Prime’.

Por, “Vëllai i Madh” është shumë zemërgjerë, prandaj iu dha atyre edhe një mundësi, për të dyfishuar buxhetin.

Kësisoj, në një sfidë interesante u përballën, Alby dhe Kaderi – kjo e fundit i ka mbyllur sytë si pjesë e sfidës, derisa Alby i ka dhënë instruksione.

Dyshja arritën me sukses të kryenin sfidën duke i siguruar kështu banorëve 44% të buxhetit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.