Banorët e BBVK plotësojnë listën e ushqimit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e BBVK plotësojnë listën e ushqimit (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 14:10

Banorët e Big Brother Vip Kosova sot e kanë plotësuar listën e ushqimit, të cilën e bëjnë tashmë çdo javë.

Kësaj radhe me këtë gjë u morën Juliana, Mbresa, Artani, Melisa, Vivien dhe Bruno.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.