Banorët e BBVK luajnë me top me njëri-tjetrin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e BBVK luajnë me top me njëri-tjetrin (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 15:32

Ndonëse e kanë sfidën për mbajtjen e dorëzave të boksit, disa banorë sot kanë luajtur edhe me top.

Ata luajtën në ambientet brenda shtëpisë. Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.