Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e BBVK i pret një sfidë nga Prince Caffe (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 15:46

Prince Caffe sot bëri një prezantim informues para banorëve të Big Brother Vip Kosova.

Pos kësaj, banorët në dhomën e lojërave i priti edhe një sfidë nga gjiganti kosovar i kafesë.

Banorët në këtë sfidë patën për t’u ndarë në dy grupe, ata do të përgatisnin kafe sikurse figurat që i patën të shfaqura në fotografi. Për këtë garë, ata do të merrnin edhe instruksione nga baristët e Prince Caffe.

Nga të dyja grupet, do të dilte nga një banor fitues, dhe në finale do të shkonin nga një përfaqësues i secilit grup, dhe prej tyre njëri do të fitonte garën në emër të grupit të vet.

Për fituesin, shpërblim nga Prince Caffe është një aparat i kafesë dhe dhurata të tjera për pjesëtarët e grupit.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.