Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët do të hanë sot fli të përgatitur me miell Finnesa (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 15:38

Sot për drekën e finalistëve është kujdesur mielli “Finnesa”.

Banorët do të kenë për drekë flija që do të përgatiten nga dy zonja, që i ka sjellë “Finnesa” brenda shtëpisë.

Stresi, Juliana, Mbresa, Vedati dhe Stresi janë shprehur falënderues dhe të kënaqur për këtë befasi nga mielli “Finnesa”.

Zonjat sot do të kujdesen që banorët t’i shijojnë fliat më të mira që i kanë ngrënë ndonjëherë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.