Banorët bëjnë gati listën e ushqimeve që marrin nga Intereks (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët bëjnë gati listën e ushqimeve që marrin nga Intereks (VIDEO)

NULL NULL
10.01.2023 14:33

Banorët kanë bërë gati listën e ushqimeve.

Ata këtë javë do të kenë vetëm 20 për qind të buxhetit pasi sfidën e kaluar të caktuar nga Vëllai i Madh me thasët e Prince Caffe nuk e kanë kaluar me sukses, njofton Klankosova.tv.

Getinjo dhe Andi bashkë me Xhulin kanë krijuar listën me vëmendje meqë buxheti është goxha i vogël.