Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballkani zyrtarizon sulmuesin Almir Kryeziun

NULL NULL
10.06.2023 17:39

Ekipi i Futbollit, Ballkani ka njoftuar për transferimin e radhës.

Është Almir Kryeziu që i bashkohet Ballkanit, duke nënshkruar kontratë trevjeçare me skuadrën suharekase, njofton Klankosova.tv.

“Kemi kënaqësinë t’u njoftojmë se sulmuesi këmbëshpejtë Almir Kryeziu tashmë edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës kampione”, thuhet në njoftim.

Kryeziu i është bashkuar menjëherë ekipit, si një armë e fortë më shumë për trajnerin Ilir Daja.

Kryeziu gjatë sezoneve të kaluara ishte pjesë e klubit të Dritës. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.