Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballkani-Llapi, formacionet zyrtare

NULL NULL
30.09.2023 14:09

Ballkani dhe Llapi do të ballafaqohen në kuadër të xhiros së shtatë në Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja do të zhvillohet në Suharekë, duke filluar nga ora 15:00.

Dy skuadrat kanë pikët e barabarta, nga 16 sosh, dhe do të tentojnë fitoren për të qëndruar në krye të tabelës.

Dy trajnerët tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

May be an image of 1 person, playing American football and text that says "sporttex SI/SPRINT HAP SUPERLIGA STARTING 9. MUHAMET HYSENI ILIR AVDYLI 5. GR JASHARI 10ARBNOR RAMADANI 11. TRIMROR SELIMI 16. ILIR KRASNIQI 18. ILIR BLAKÇORI 19. ARBER BYTYQI 20. JOSÉ COBIÁN 26. GENTRIT LIMANI 28. LEOTRIM BEKTESHI Banka Ekonom BERISHA 6OA SUBS 12 LAROSHI (GK) BURCEA ALEX LEYI VOKRRI 13 VERDES 14 ARAZ EMINI 23 MUSOLLI TRSHANI 24A.HAAN 77 GASHIJANI 97 HASANI COACH: TAHIR BATATINA PERFEKTA Batatina BÃBATATINA BERISHA POTERADTE O.ZHITIA COMPANT BÄREN VONGrEnO NDERIMI SH.P.K ART KUJTA Banka Ekonomike BLAKCORI S//SPRINT ati ISAKU"

May be an image of 1 person, playing football, playing American football and text

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.