Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballkani fiton derbin ndaj Suharekës, i afrohet finales së Kupës

NULL NULL
03.04.2024 17:21

Ballkani ka shënuar fitore ndaj Suharekës me rezultat 1-0, në kuadër të gjysmëfinales së parë në Kupën e Kosovës.

Golin e vetëm për suharekasit e shënoi Marsel Ismajgeci, në minutën e 90’.

Kampioni i Kosovës në vikend do t’i kthehet Superligës, ku të dielën e pret Lirinë e vendit të fundit.

Përndryshe, gjysmëfinalja e dytë do të zhvillohet pas dy jave, e ku Ballkani do të ketë epërsinë prej një goli. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.