Ballkani e feston titullin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballkani e feston titullin (VIDEO)

NULL NULL
nga Naim Selmani 20.05.2023 17:26

Skuadra e Ballkanit ka arritur që të mbroj titullin e kampionit të Superligës së Kosovës. Ata e mposhtën Ferizajn 2:0 kurse Drita pësoi humbje nga Malisheva 1:0. Kjo bëri që trajneri Ilir Daja dhe futbollistët të festojnë pas përfundimit të ndeshjes.