Bajram Hasani lirohet nga detyra e ministrit të Tregtisë dhe Industrisë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bajram Hasani lirohet nga detyra e ministrit të Tregtisë dhe Industrisë

NULL NULL
05/09/2018

Është liruar nga detyra e Ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani.

Këtë e kanë konfirmuar për klankosova.tv nga zyra e Kabinetit të Qeverisë së Kosovës.

Lirimi i tij nga detyra është thënë se erdhi pas kërkesës së Nismës Socialdemokrate për një vendim të tillë, njofton Klan Kosova.