Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bad News Eagles eliminohen nga “Eastern European Masters Spring”

NULL NULL
nga Shpend Spahija 12.03.2023 15:58

Ekipi kosovar i CS:GO, Bad News Eagles, janë eliminuar nga gara “Eastern European Masters Spring”, pasi pësuan 2-0 në gjysmëfinale nga ekipi rus, Cloud9.

“Shqiponjat” pësuan në duelin e parë në “Mirage” pas tri shtesave me shifrat 22-25, ndërsa në “Vertigo” humbën 16-12.

Bad News Eagles arritën në këtë fazë të garës pas tri ndeshjeve në grup, ku mposhtën ekipin serb iNation (19-17) dhe atë turk, Eternal Fire (16-12), ndërsa pësuan nga bullgarët e VOYVODA (4-16).

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.