Backstreet Boys në lumin e bekuar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Backstreet Boys në lumin e bekuar

NULL NULL
01/06/2015

Dy nga Backstreet Boys kanë kaluar një përvojë emocionale në tokën e shenjtë të Izarelit, duke rënë kështu në një lumë që ishte bërë i famshëm nga vetë Jezusi shkruan TMZ, transmeton Klan Kosova.

Howie Dorough dhe Brian Littrell së bashku me gruan e tij Leighanne Littrell, kanë bërë një dush të bekuar në lumin Jordan si pjesë e një ceremonië pagëzimi.

Grupi është në një turne në Izrael, kur ata dolën për një pushim në detin e vdekur me verë në dorë.

backstreet-baptism-photos-01-480w

backstreet-baptism-photos-06-480w