Babel shënon, barazohen shifrat në Paris (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Babel shënon, barazohen shifrat në Paris (VIDEO)

NULL NULL
09/09/2018

Holanda ka arritur të barazojë shifrat kundër Francës përmes Ryan Babel i cili shënoi në minutën e 67 –të për tulipanët, transmeton Klan Kosova.

Babel shënoi pas një aksioni të ndërtuar mirë nga lojtarët holandez, ku mbrojtësi anësor Keny Tete harkoj saktë dhe gjeti 31 vjeçarin i cili kurorëzoi aksionin me gol.

https://www.youtube.com/watch?v=wpxh9QFHKZk