Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Babai Brown

NULL NULL
06.05.2015 18:47
Këngëtari postoi foto të vajzës së tij.

Mesazhet e bukura që Chris Brown ia dedikon në internet vajzës së tij të vogël po ia rrisin numrin e fansave.

Në fillim të këtij viti, këngëtari problematik ka zbuluar se ai ishte babai i një vajze të vogël të quajtur Royalty, nga lidhja e tij me modelen Nia Guzman.

Pas zbulimit të këtij lajmi Brown e humbi të dashurën e tij shumëvjeçare Karrueche Tran.

Pasi e postoi një fotografi të vogëlushes në Instagram, ku ajo shihet duke fjetur, me mbishkrimin: “Vërtet asnjëherë nuk më ka shkuar mendja se do ta dua dikë kaq shumë. Asaj do t’ia jap botën”, shumë nga ndjekësit e tij i shprehën dashuri, duke e komplimentuar për përkushtimin karshi saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.