11:30, 16 Gusht 2019

Reperi i njohur në Gjermani me prejardhje nga Kosova, Azet, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kjo këngë është bashkëpunim me reperin NASH dhe quhet “Leben Schnell”, transmeton Klan Kosova.

Brenda pak orëve të publikimit në kanalin zyrtar të Youtube kënga mori mijëra klikime nga adhuruesit e këngëtares.

Konkurs Pune

Lexo më shumë