Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Azemin, Blerandon apo Lumbardhin?”, Mane kërkon përgjigje nga Alba (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:37

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, në një bisedë me Albën, i ka marrë asaj një shembull interesant.

Mane ka insistuar të marrë përgjigje nga Alba, duke i thënë asaj – “po të ishte në një ishull, dhe bota të përmbytej, katër persona të shpëtonin, ti – Azemi, Lumbardhi, Blerando – kë do zgjidhje për ta shpëtuar njerëzimin?”.

Përgjigjen e Albës e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.