Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi thotë se s’mund të jetë shokë me Albën, Blero i ofron këshilla dashurie (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:34
Azemi dhe Blero

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka biseduar mbërmë me Bleron për Akbën.

“Unë si shok nuk mundem me Albën”, është shprehur Azemi.

Ndërsa Blero i ka dhënë disa këshilla për dashuri atij.

Por për t’i dëgjuar këto këshilla, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme