Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi puth Vesën para Albës  (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 18:18
vesa

Alba dhe Vesa kanë biseduar bashk.

Derisa ato po bisedonin me njëra-tjetrën në një moment Azemi shkoi dhe e puthi Vesën.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.