Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi për Blerandon: Se di çka po do me thanë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:31

Blerando i ka thënë Azemit se është duke i bërë presion Albës për pëlqimin që ka shprehur ndaj saj.

Në një moment Azemi i reagoi dhe i tha se kjo deklaratë e tij nuk është shumë e duhur.

“Është mendim i tij e respektoj, por nuk e di ku do të dalë me këtë”, ka thënë Azemi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme