Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi për Blerandon: E pa që Alba ishte pika e dobët për mua dhe filloj të merrej me atë (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:20

Azemi ka folur për Blerandon dhe rivalitetin që po ekziston ndaj tyre në shtëpinë më të madhe në vend.

Ai tha se Blerando ka strategji dhe më nuk e sheh si lojtar të fortë.

“Nga java e parë e di që Blerando ka qenë djalë i mirë, pas javës së parë më ka parë si konkurrent, e ka pasë një fiksim me mua, nga java e dytë ka filluar të më provokojë, e ka parë që pika ime e dobët është Alba”.

“Ai është lojtar dhe ka strategji pasi tha se nuk ka strategji, tash nuk e shoh si lojëtar të fortë e dha atë dhe më nuk ka çfarë kapet, mendimi im është se ia kemi dhënë zemrën edhe ëshrë bërë aq mendjemadh e thotë se më nuk na sheh”, ka thënë Azemi./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.