Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi me fjalë popullore: Një fjalor thotë ‘zogun lëre të fluturojë, nëse të do kthehet’ (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 19:42

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Azemi kanë zhvilluar një bisedë mbi temën e romancave.

Kësisoj, pasi Blero i dha disa këshilla Azemit, edhe ky i fundit zbuloi diçka që ka mësuar nga të vjetrit.

“Një fjalorth thotë se ‘zogun leje me fluturu, nëse të do kthehet, nëse s’të kthehet s’ka qenë për ty”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.