Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Azemi ishte në siklet kur ti gatuaje me Blerandon”, Ylli i tregon Albës e kjo reagoi interesant (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 23:00

Buci, Alba dhe Santiana ishin duke biseduar për Azemin dhe reagimet e tij derisa Alba po gatuante me Blerandon.

Buci i tha Albës se derisa ajo po gatuante me Blerandon, Azemi “shumë në siklet u ndjente, nuk u bëjke rehat”.

Për ta parë reagimin e Albës, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme