Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi ia thotë troç Albës: Jam dashuruar (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 14:34
Alba dhe Azemi

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi i’a ka thënë troç Albës, se ai është dashuruar në të.

Ai tha se “për shkak që mund të nervozohet nuk flet me të ndonjëherë për shkak se mendon me zemër e jo me mend”.

E Alba e pyeti se “çfarë ndikon në këtë gjë?”.

“Ndikon sepse jam dashuruar”, është shprehur Azemi.

Ata vazhduan të bisedojnë rreth këtij deklarimi që bëri Azemi.

Por për ta dëgjuar të gjithë diskutimin e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.