Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi i tregon Albës çka i ndodhi tek shtrati me Lindën (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 21:35

Azemi i ka treguar Albës për një bisedë që ai e ka pasur me Lindën tek shtrati i tij.

Sipas tij, Linda tek shtrati i ka thënë që të bëhet i sinqertë me veten se përsëri ka ndjenja ndaj saj.

“Vec e këqyra i thashë “oj Lindë, le”. Sen s’jam duke bërë. Më ka lodhë, po të kallxojë”, tha Azemi, njofton Klankosova.tv.

Për ta parë bisedën e plotë, klikoni në linkun më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.