Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi i mërzitur pas përjashtimit të Metit, thotë se “atë e ka si vëlla” (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:08

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka reaguar pas përjashtimit të Metit nga ky format televiziv, duke thënë se “do e çojë deri në fund punën e këtij të fundit”.

Por, ai këtë deklaratë e ka arsyetuar duke e cilësuar Metin “si vëlla të madh”.

“Kam pasur raport shumë të afërt me të, e kam si vëlla. Do të shkoj deri në finale për të”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.