Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi “gërrhat” me të madhe, Edona plas prej nervoze, i shkon te shtrati dhe bërtet (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:31
edona

Edona James është nervozuar nga gërrhitja e madhe e Azemit.

Ajo i ka shkuar atij tek shtrati duke i thënë se s’po e le të fle, përcjell Klankosova.tv.

“Mos gërrhat kaq shumë. S’po mundem me fjetë”, është shprehur Edona, drejtuar Azemit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.