Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi bën një veprim të papritur, i afrohet Lindës me shtrat (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 23:54
Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi, gjatë mbrëmjes së sotme ka marrë një vendim interesant, pak pas përjashtimit të Metit nga ky format.

Kësisoj, ai ka vendosur që t’i afrohet me shtrat në dhomën e gjumit pikërisht Lindës, pos tjerash.

Kjo e fundit ka pasur një reagim të veçantë për lëvizjen e Azemit, ashtu si edhe Alba.

Linda kishte bërë një deklaratë bombastike në një prej netëve ‘Prime’, duke pretenduar se ndoshta Azemi ka pëlqim ndaj saj.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.