Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi bën deklaratën e papritur për Albën

NULL NULL
18.11.2023 14:09
Azemi

Azemi ka biseduar me Ilirianën për Albën.

Ai ka thënë  se “unë jam luftëtar dhe nuk dorëzohem”.

Iliriana i tha se “edhe ajo e ka një pëlqim rreth teje”.

Poashtu Azemi tha se “kur të dal nga këtu do i shkoj në shtëpi”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.