Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi-Albës: Dua t’ia nisim prej fillimi (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 14:44
alba

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka bërë sërish një bisedë me Albën.

Ai është shprehur se dëshiron të nisin gjithçka nga fillimi, përcjell Klankosova.tv.

“Dua t’ia nisim prej fillimit, me një shoqëri të mirë”​, është shprehur ai.

Ndryshe, Alba dhe Azemi kanë folur gjatë mbi raportet mes tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.