Axha i Hailey Baldwin ka disa fjalë për të dhe Justin Bieber - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Axha i Hailey Baldwin ka disa fjalë për të dhe Justin Bieber

NULL NULL
10/09/2018

Modelja e njohur Hailey Baldwin pas fejesës pret të martohet me këngëtarin Justin Bieber.

Shumë nga familjarët e tyre ishin kundër fejesës në moshë të re, por si duke axha i Hailey-it, Alec Baldwin ka një mendim më ndryshe se tjerët pasi ai po i mbështet dhe po ndanë këshilla për çiftin e ri.

“Njerëzit që martohen të rinj – dhe ata janë shumë të rinj – duan që të kalojnë kohë me njëri-tjetrin”, tha ylli 60-vjeçar.

Si duket ai ndau këto fjalë nga eksperienca e tij me martesën tetëvjeçare që ka me aktoren Kim Basinger.